قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اتحاد جهانی علمای مسلمان / چرا از ورود رییس(إتحاد علما) به فرانسه جلوگیری می شود؟!

چرا از ورود رییس(إتحاد علما) به فرانسه جلوگیری می شود؟!

دولت فرانسه در إقدامی ناسازگار با تمامی معیارهای آزادی و إحترام حقوق بشر اتحادیه اروپا، اعلام نمود که به دکتر یوسف قرضاوی رییس (اتحاد جهانی علمای مسلمان) به سبب حمایت از تروریسم، ویزای ورود به فرانسه داده نخواهد شد.

این ممنوعیت صدور ویزا همچنین شامل دو شخصیت دیگر از اعضای اتحاد علما می شود که عبارتند از: دکتر عکرمه صبری مفتی فلسطین، دکتر عائض القرنی عضو کمیته مرکزی اتحاد علما از علمای برجسته غیر دولتی حجاز.

إین اقدام دولت سارکوزی بر خلاف معیارهای اتحادیه اروپا و تنها در راستای جذب آراء لابی صهیونیسم می باشد. لازم به یادآوری می باشد که سالهاست سران رژیم تروریستی اسرائیل از دکتر قرضاوی به عنوان حامی اصلی تروریسم حماس و جهاد اسلامی و… نام می برند. و چند سال قبل  -و در ایام کشتار مردم غزه- بود که گزارش هایی مبنی بر طرحی از سوی سران موساد اسرائیل برای ترور دکتر قرضاوی تهیه شده و برای اجرای آن در پی فرصت مناسبی هستند.

کشور فرانسه که به مهد آزادی شهرت دارد چند سال قبل نیز از چاپ مجدد و انتشار ترجمه فرانسوی کتاب(حلال و حرام در اسلام) استاد قرضاوی جلوگیر کرد و آن را کتابی تروریست پرور نامید.

همچنین لازم به یاد آوری می باشد که سالهاست تحت فشار لابی صهیونیسم  صاحب نفوذ در دولت های آمریکا و انگلستان، ریس اتحاد علما از ورود به آن دو کشور  نیز ممنوع شده است.

درباره ی عبدالعزیز سلیمی

مطلب پیشنهادی

رابطه فقه و سیاست

رابطه فقه و سیاست گفتگو با دکتر احمد ریسونی برگردان: دفتر نمایندگی اتحادیه جهانی علمای …

2 دیدگاه

  1. با تاسف، وقتی که حکام کشورهای بظاهر مسلما ن حوزه ی اسلامی از تشکیل جلسات اتحاد جهانی علمای مسلمین وحشت دارند ، از کشورهای غیر اسلامی چه انتظاری باید داشت،بنظر من مسلمانان موحد و واقعی عالم باید جواب این توهینها را داشته باشند، تروریست ،استعمارگران و اشغالگرانی هستند که جان و مال و هستی مردم را سرمایه ی زندگی پر ادبارشان میدانندوارزشی برای انسانها قائل نیستند.

  2. با تاسف، وقتی که حکام کشورهای بظاهر مسلما ن حوزه ی اسلامی از تشکیل جلسات اتحاد جهانی علمای مسلمین وحشت دارند ، از کشورهای غیر اسلامی چه انتظاری باید داشت،بنظر من مسلمانان موحد و واقعی عالم باید جواب این توهینها را داشته باشند، تروریست ،استعمارگران و اشغالگرانی هستند که جان و مال و هستی مردم را سرمایه ی زندگی پر ادبارشان میدانندوارزشی برای انسانها قائل نیستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *