قالب وردپرس افزونه وردپرس
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / اجتماعی / دانشگاههای ترکیه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند

دانشگاههای ترکیه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند

foreignstudents-yös-2015دانشگاههای ترکیه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند
اگر خواهان تحصیل در دانشگاههای ترکیه هستید، می توانید تنها با تامین مدارک لازم و بدون شرکت در هر گونه امتحان ورودی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و یا دکتری به تحصیل بپردازید.
لیست دانشگاههایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.
۱- دانشگاه ییلدیریم بایزید آنکارا
۲- دانشگاه قیریق قلعه
۳- دانشگاه هیتیت
۴- دانشگاه ارزینجان
۵- دانشگاه کارابوک
۶- دانشگاه سلیمان دمیرل
۷- دانشگاه کاستامونو
۸- دانشگاه رجب طیب اردوغان
۹- دانشگاه آبانت عزت بایسال
۱۰. دانشگاه ارجیس
در سایت اینترنتی زیر می توانید به اطلاعات کاملتر در رابطه با رشته های دانشگاهی و دانشگاههای مربوطه دسترسی پیدا کنید.
www.ghgrup.com 

درباره ی سـلیمی

نویسنده و مترجم

مطلب پیشنهادی

احسنت به مدیریت خردمندانه ترکیه در مقابله با کرونا

✍ دکتر داریوش ارک، ایرانی مقیم آنکارا احسنت به مدیریت خردمندانه ترکیه در مقابله با …

6 دیدگاه

  1. بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام دوباره به شما دوستان عزیز ، اولاً میخوام بگم عکس این پست دانشگاههای ترکیه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند را حذف کنید ، چون همان طور که میدانید این عکس ها بد هست و فسادآور هست و در ادامه میخوام بگم آیا در این چند روز که درباره ی تاسیس حداقل یک شبکه تلویزیونی اهل سنت مخصوص کودکان و نوجوانان به زبان فارسی با هم حرف زدیم آیا شما دوستان عزیز این مسئله را پیگیری کردید یا نه ؟ ، به احتمال خیلی زیاد در کشورهای اهل سنت کسانی هستند که واقعاً از راه حلال ثروتمند شده اند و شاید به خوبی نمیدانند که با مال خود چگونه در راه الله جل جلاله خرج کنند ، بیاییم دوستان عزیز وقت را از دست ندهیم و این افراد را راهنمایی کنیم که برای کودکان و نوجوانان عزیزمان اهل سنت ایران و تمامی فارسی زبان دنیا این کار را برایشان انجام بدهیم ، دوستان عزیزم من نمیدونم اصلاً به این مطلب توجه میکنید یا نه ؟ ، دوستان عزیز خیلی دلم گرفته ، احساس میکنم شما دوستان عزیز خیلی به این مطلب ( حداقل تاسیس یک شبکه ی تلویزیونی اهل سنت مخصوص کودکان و نوجوانان به زبان فارسی ) توجه نمیکنید و قصد پیگیری ندارید …. ، امیدوارم پیگیری کنید دوستان عزیز ، و در آخر دوباره میگم عکس این پست را حذف کنید . جزاکم الله خیراً

  2. دوستان عزیز میخوام بگم این عکسی که برای این پست دانشگاههای ترکیه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند انتخاب کردید اشکال درش وجود دارد چون حجاب کامل اسلامی در این عکس رعایت نشده ، دوستان عزیز این عکس را حذف کنید و عکس با حجاب کامل برای این پست انتخاب کنید .

  3. و چند انتقاد دارم درباره ی شبکه های عربی اطفال به اسم های طیور الجنه ، شبکه کناری ، شبکه ی نون ، شبکه ی اطفال و مواهب ، شبکه ی عربی جیم اطفال و شبکه ی ماجد اطفال ، شبکه ی اجیال اطفال و شبکه ی کارتون اطفال و شبکه های عربی دیگر مخصوص اطفال که بعضی از کلیپ هایی که در این شبکه های اطفال عربی پخش میشه حجاب کامل اسلامی در بعضی از کلیپ ها در برنامه زنده و ضبط شده رعایت نمیشه ، شماها دوستان عزیز به احتمال زیاد میتوانید به مدیران این شبکه های عربی اطفال دسترسی پیدا کنید و بهشون بگید که بعضی از کلیپ هایی که درست میکنید اشکال درش وجود دارد و بهشون بگویید که اصلاح کنند و همچنین به مدیران شبکه های دبی ، ابوظبی ، قطر ، کویت و تمامی اون شبکه هایی که سریال ها و فیلم های سینمایی مبتذل در شبکه هاشون به نمایش میگذارنند بهشون بگویید که فیلم ها و سریال های باحجاب کامل درست کنند و به نمایش بگذارنند و در ضمن جهت اطلاع میخوام بگم برادران عزیزمان شهاب الشعرانی و عصومی و ولید مقداد در شبکه طیور الجنه فعالیت میکنند و امیدوارم پیگیری کنید دوستان عزیز .

  4. و حالا میخوام یک پیشنهاد بگم الان من ۲۲ سالم هست از اهل سنت کشور ایران هستم که دوران کودکی و نوجوانی را پشت سر گذاشتم و از همون دوران کودکی آرزو داشتم و هنوز این آرزو نیز جزء یکی آرزوهام هست که حداقل یک شبکه تلویزیونی اهل سنت مخصوص کودکان و نوجوانان به زبان فارسی که عقیده صحیح دین مبین اسلام برنامه های اسلامی از کودکان و نوجوانان در تلویزیون مخصوص کودکان و نوجوانان مشاهده کنم ، اما از آنجایی خودتون اطلاع دارید که پول نفت و گاز و همه ی معادن طبیعی که حق همه ی مردم ایران هست خیلی از مسئولین دولت ایران یا شاید هم کل مسئولین دولت ایران دارند پول مردم ایران را به غارت می برند ، و همان طور که میدانید مسئولین دولت ایران هنوز که هنوزه اجازه نداده اند که شبکه های توحیدی از رسانه های ملی پخش بشوند و سایر موارد …. و حالا میخوام بگم که شما به خیرین کشور عربستان سعودی ، کشور امارات بگویید که پول از راه حلال تهیه کنند و به شما عزیزان تحویل بدهند که یک شبکه مخصوص کودکان و نوجوانان به زبان فارسی که عقاید صحیح اهل سنت را به نمایش بگذارنند ( فعلاً در حال حاضر به امید الله جل جلاله در خارج از کشور ایران امیدوارم تاسیس کنید ) و فرکانس شبکه مخصوص کودکان و نوجوانان را در شبکه های توحیدی اعلام کنید و همچنین هنگام تاسیس شبکه مخصوص اطفال به زبان فارسی از برادران عزیزمان عصومی و ولید مقداد و برادر عزیزمان شهاب الشعرانی که از شبکه ی عربی اطفال طیورالجنه هستند هنگام تاسیس شبکه اطفال فارسی زبان ازشون دعوت کنید و اگر امکان داره بعد از تاسیس شبکه نیز حداقل گاه گاهی در برنامه زنده و ضبط شده از استعداد و تجربه های برادران عزیزمان عصومی و ولید مقداد و شهاب الشعرانی و دیگر عزیزان استفاده کنید و در ماهواره هاتبرد و عرب ست و نایل ست جستجو کردم ( ولی حتی یک شبکه اهل سنت ) مخصوص کودکان و نوجوانان ( به زبان فارسی ) پیدا نکردم ، دوستان عزیز همان طور که میدانید ( حداقل یک شبکه ی جهانی اهل سنت مخصوص کودکان و نوجوانان به زبان فارسی که برنامه های اسلامی را به بچه ها آموزش بده در عصر حاضر لازم هست که تاسیس بشه ) امیدوارم بررسی کنید و از همین الان اقدام کنید .

  5. دو سوال دارم که امیدوارم بهم پاسخ بدهید . سوال اول : آیا به کسانی که دوستشان داریم میتوانیم از کلماتی مثل جان ، جانم ، قربونت و امثال این کلمات را بگوییم از دیدگاه دین مبین اسلام درباره ی این موضوع حکمش چی هست ؟؟ آیا اشکال داره یا نه ؟؟ ، من قبلاً فکر کنم از برادر عزیزمان محمد صالح پردل شنیدم که گفت که این جملات فقط و فقط میشه به الله جل جلاله گفت و خودمم بر این باورم که این جملات جانم ، قربانت بشم فقط و فقط مخصوص الله جل جلاله هست ، توضیح بدهید دوستان عزیز . سوال دوم : حدود عورت جنس مذکر و مونث از دروان کودکی ، نوجوانی و سن پیری به طور کامل توضیح دهید که عورتشان در همه ی مراحل زندگی باید چگونه باشد ؟؟ ، مثلاً در حکم رشته های ورزش ( امثال فوتبال ، شنا ، کشتی ، و غیره … ) باید لباسی که در رشته های ورزشی از دیدگاه دین مبین اسلام بپوشند چگونه باید باشد ؟؟ ، امیدوارم کامل توضیح بدهید .

  6. بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام ، این سه پیام که ان شاء الله الان میخوام به شما دوستان عزیز ارسال کنم ، به چند سایت شبکه های توحیدی اهل سنت که در ایران فیلتر هست ارسال کردم ولی فکر کنم پیامم بدستشون نرسیده ، یا رسیده هنوز پیگیری نکرده اند ، امیدوارم بدستشون رسیده باشه ، حالا به شما دوستان عزیز نیز ارسال میکنم که امیدوارم سوالم را همین جا در سایت به صورت عمومی پاسخ بدهید و یک پیشنهاد و انتقاد دارم که امیدوارم از همین الان پیگیری کنید . جزاکم الله خیرا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *