عـناوین مطا لب تازه

سخنان رییس (اتحادیه جهانی علما) در استانبول

org/ar/8/videos/klm-laalm-lshykh-yosf-lkrdoy-fy-mhrgn-shkr-trky/

Yusuf_AlQaradawi_575141855

گزیده سخنان رییس اتحادیه علما

http://www.qaradawi.net/new/Articles-8774

رییس جمهور ترکیه کتاب تازه خود را به رییس احادیه علما هدیه کرد.

http://www.qaradawi.net/new/Articles-8794

درباره‌ی سـلیمی

نویسنده و مترجم

۳ نظر

 1. جماعت اخوان را بهتر بشناسیم

  همه بدنبال قدرتند ولی جماعت اخوان بدنبال برپایی دیکتاتوری دینی است و برای این کار حاضر است که تکتک کشورها رو بخاک و خون بکشد چون اخوانی ها ذاتا خائن و بی وطن هستند مثل اخوانی های کورده واری که با دشمنان پانطورک ملتشان متحد شوند.

  ناصر سبحانی موسس اخوان کورده واری در نوار صوتی مسئولیت می گوید : چیزی بنام وطن وجود ندارد و وطن یک شعار طاغوتی است !

  آنان با کردها و بنگالی ها و صحرایی ها و اهالی یمن جنوبی و دارفوری ها دشمنی دارند هرچند که این ملت ها مسلمانند.

  اخوان یعنی دشمنی با آب و خاک و فدا کردن میهن در راه آرمان ها و ایدئولوژی های حزبی و فرقه ای

 2. همه ما می دانیم حزب دمکرات قدرت نظامی برای مقابله با نیروهای مسلح ایرانی را ندارد خودشان هم به این امر واقفند هدف تنها شعله ور کردن جنگ در کردستان است تا سوریه و عراق و یمن و لیبی دیگری روی نقشه بیاید. هدف اصلی ایجاد جنگ بین کردستان عراق و ایرانه و کشته شدن ۴۰۰۰۰۰ نفر از مردم کردستان و تخریب تمام شهرها و روستاهاست.

  تنها کافی است به اوضاع منطقه نگاه کنیم و کسانی را که به دنبال جنگ داخلی و به کشته دادن فرزندان مردم هستند را شناسایی کنیم. کردها نه تنها از ایران جدا نیستند بلکه بنیانگذار ایران (مادها) و (ساسانیان) از بطن این قوم بوده اند.

  عربستان و قطر بدنبال تحریک و تحریض مسعود بارزانی و اقلیم کوردستان هستند تا با ایران وارد جنگ بشود و از طرف دیگر آدمهایی مثل سردار سلامی نیز در زمین آنها بازی کرده و گفتن حرفایی مثل اقلیم را آتش می زنیم و با این حرف ها فتنه شعله ورتر می شود زیرا عربستان و قطر و بالاتر اسرائیل و آمریکا نه دلسوز کردند نه دلسوز ایران بلکه می خواهند جبهه پنجم جنگ خاورمیانه در کردستان بوجود بیاید و مراحل نقشه پلید خود را پی بگیرند.

 3. این شیخ آشوبگر درباره تطبیع روابط اردوغان با اسرائیل چه نظری دارد ؟ کما اینکه تطبیع کشورهای اسلامی و عربی روابط با اسرائیل نزد آقایان از کفر خدا هم بدتر بود انگار رابطه کشورهای غیراخوانی با اسرائیل حرام است و روابط کشورهای اخوانی ترکیه و قطر و مراکش با اسرائیل حلال است. الحمد لله الذی کشف الغطاء عن وجوه اصحاب الکذب و الرئاء

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*